Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Finały MP juniorów i juniorek w dniach 1-5 lipca

Finały MP juniorów i juniorek w dniach 1-5 lipca

fot. Gwardia Wrocław

W Polsce do hal wraca siatkówka. W dniach 1-5 lipca rozegrane zostaną turnieje finałowe juniorów i juniorek, które zostały przełożone z powodu pandemii. Osiem najlepszych żeńskich zespołów, które przebrnęły sito kwalifikacji, zagra w Kaliszu. Juniorzy z kolei rywalizować będą w Dębicy. Zawody zostaną rozegrane bez udziału publiczności.

Od 12 marca w Polsce zamarł sport, w tym również siatkówka. Teraz już znamy datę, kiedy siatkarki i siatkarze wrócą do rywalizacji. Pierwszymi zawodami po pandemii będą turnieje finałowe juniorów i juniorek, które odbędą się w dniach 1-5 lipca.Najlepsze osiem zespołów juniorek przyjedzie do Kalisza. Będą wśród nich Energa MKS SMS Kalisz, Enea Energetyk Poznań, Łaskovia Łask, GKS Wieżyca 2011 Stężyca, ŁKS SŻ Szkoła Gortata Łódź, UKS Chemik SMS Olsztyn, LTS Legionovia Legionow i Elite Volley Kraków.

W Dębicy o mistrzostwo Polski juniorów rywalizować będą Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk, Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa, AKS V LO Rzeszów, Hermapol Norwid Częstochowa, EKS Skra Bełchatów, UMKS MOS Wola Warszawa i AZS UWM Olsztyn.

Turnieje rozegrane zostaną zgodnie z zaleceniami ministerstwa zdrowia, a na trybunach zabraknie kibiców. Regulamin rozgrywek nie uległ zmianom – zespoły podzielone będą na dwie grupy, z których po dwie drużyny awansują do półfinałów.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved