Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Finałowy turniej FIVB World Tour odbędzie się w Cagliari

fot. cev.eu

Finałowy turniej FIVB Beach Volleyball World Tour powróci do Włoch, zmagania zakończą się w Cagliari. Włoska wyspa Sardynia będzie gościć najlepsze drużyny  w dniach od 8 do 12 września.

Współorganizatorem World Tour obok FIVB będzie Włoski Narodowy Komitet Olimpijski, Sport e Salute i Włoski Związek Piłki Siatkowej. Zawody te są kontynuacją finałów World Tour, które odbyły się dwa lata temu w Foro Italico w Rzymie.W Cagliari, położonym na pięknej wyspie Sardynii, zagra po dziesięć drużyn męskich i żeńskich, zmagania odbędą się w najważniejszym momencie sezonu. Rywalizacja zadecyduje, które pary dostąpią zaszczytu wygrania ostatniego turnieju w bieżącym sezonie. W roku 2019 ze zwycięstwa cieszyli się Wiaczesław Krasilnikow i Oleg Stojanowski z Rosji wśród mężczyzn oraz Laura Ludwig i Margareta Kozuch z Niemiec wśród pań.

Tegoroczna impreza w Cagliari będzie kolejną okazją do kibicowania swoim ulubionym zawodnikom, którzy wracają na boiska po igrzyskach olimpijskich, które  odbędą się Tokio. Finały World Tour będą rozgrywane w dwóch fazach, w grupie każdy duet zagra z każdym, następnie odbędzie się runda pucharowa oraz mecze  o miejsca na podium.  Po raz szósty odbędą się Finały World Tour, wieńczące zakończenie międzynarodowego sezonu siatkówki plażowej. Poprzednie finały World Tour odbyły się w Stanach Zjednoczonych (Fort Lauderdale 2015), Kanadzie (Toronto 2016), Niemczech (Hamburg 2017 i 2018) i Włoszech (Rzym 2019)

źródło: fivb.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę