Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Finał LM 2 maja, pięć dni później Liga Narodów

Finał LM 2 maja, pięć dni później Liga Narodów

fot. FIVB

Światowa Federacja pracuje już nad kalendarzem na przyszły sezon. Co ciekawe koniec sezonu dla lig krajowych zaplanowano już na datę 18 kwietnia, niemal miesiąc wcześniej niż zazwyczaj. Poznaliśmy też wstępne daty finału Ligi Mistrzów, a także Siatkarskiej Ligi Narodów i igrzysk olimpijskich w Tokio.

Wszelkie planowanie kalendarza w obecnej sytuacji jest obarczone dużym ryzykiem, bowiem wciąż nie wiadomo, jak pandemia będzie wpływała na podróżowanie pomiędzy krajami i kontynentami. Nie wiadomo też, w jakich terminach w różnych krajach będzie możliwy powrót do hal i rozpoczęcie zawodów.Światowa Federacja (FIVB) przyjęła już jednak wstępne daty dotyczące kolejnego sezonu i przyszłego roku. Według tych założeń ligi krajowe miałyby się skończyć do 18 kwietnia. Na 2 maja zaplanowano finały Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń, a już pięć dni później miałaby się rozpocząć Siatkarska Liga Narodów. Jej rozgrywki miałyby potrwać do 27 czerwca i być przygotowaniem do igrzysk olimpijskich. Te mają się rozpocząć w Tokio 23 lipca 2021 roku.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę