Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Filip Frankowski nowym zawodnikiem UKS Mickiewicz Kluczbork

Filip Frankowski nowym zawodnikiem UKS Mickiewicz Kluczbork

fot. pgsador.it

Po dwóch sezonach spędzonych w Krispolu Września do zespołu z Kluczborka dołączył  Filip Frankowski. Waleczny zawodnik grający na ma być ważnym ogniwem klubu z Opolszczyzny. W minionym sezonie Mickiewicz Kluczbork zajął siódme miejsce w I lidze.

Filip Frankowski swoją siatkarską karierę rozpoczął w MKS MPOS Zduńska Wola. Zawodnik grał między innymi w: Skrze Bełchatów II, Czarnych Rząśnia, Camperze Wyszków, TSV Sanok, Olimpii Sulęcin. Odkąd prowadzone są statystyki w I lidze mężczyzn zawodnik rozegrał w ostatnich dwóch sezonach 58 meczów w barwach klubu z Wrześni. Zdobył łącznie 676 punktów, w tym: 70 punktów bezpośrednio z zagrywki oraz 58 w bloku. Z zespołem z Wrześni w sezonie 2018/2019 zajął trzecie miejsce a w przerwanym z powodu pandemii koronawirusa sezonie 2019/2020 uplasował się razem ze swoją ekipą na czwartym miejscu.Zobacz również:
Karuzela transferowa w I lidze mężczyzn

źródło: Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę