Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Fernando De Giorgi: Z mistrzostwami świata zmierzymy się z otwartą przyłbicą

Fernando De Giorgi: Z mistrzostwami świata zmierzymy się z otwartą przyłbicą

fot. Klaudia Piwowarczyk

Po ogłoszeniu składu, w jakim Włochy zaprezentują się na mistrzostwach świata, Ferdinando De Giorgi skomentował swoją decyzję. – Nigdy nie jest łatwo wykluczyć niektórych zawodników. Przepraszam, że muszę przerywać marzenia, zwłaszcza kiedy do mistrzostwa świata jest mało czasu, ale niestety moja praca taka jest.

– Wykluczenie jest  trudne, niezależnie od tego, kiedy ma miejsce. W grupie ważne jest, aby umieć akceptować decyzje i dobrze wiem, co to oznacza, bo, jak pamiętam, zdarzyło mi się to wiele lat temu: więc doskonale wiem, co czują chłopcy w takich chwilach. Poza tymi rozważaniami pragnę podziękować wszystkim siatkarzom, którzy ciężko pracowali i z wielkim profesjonalizmem trenowali podczas całego zgrupowania – dodał trener.– Kiedy dokonuję wyborów, są one zawsze podyktowane aspektami technicznymi i fizycznymi, ale oczywiście biorę również pod uwagę równowagę grupę, a tym samym przydatność każdego sportowca dla zespołu. Z mistrzostwami świata zmierzymy się z otwartą przyłbicą, bez bojaźni i z pozytywnym nastawieniem. Należy pamiętać, że dla wielu z nich będzie to ich pierwsze doświadczenie w mistrzostwach świata i to jest czynnik, nad którym będziemy pracować – zakończył szkoleniowiec.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę