Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ferhat Akbas: Szukamy balansu

Ferhat Akbas: Szukamy balansu

fot. Michał Szymański

Policzanki zakończyły wyjazdowy tydzień spędzony w Radomiu i Lublinie. Chemik przegrał dwa rozgrywane spotkania – ligowe z E. Leclerc MOYA Radomką i o Superpuchar PLS z Grot Budowlanymi Łódź. 

– Jesteśmy niezadowoleni. Walczyliśmy, ale nie przyniosło nam to rezultatu. Dotychczas w bieżącym sezonie mamy dużo wzlotów i upadków. Różnice poziomu pomiędzy dobrymi i złymi meczami są ogromne. Musimy bardziej ustabilizować podejście do gry. Szukamy balansu, staramy się polepszać. Przed nami długa droga, nie skończyliśmy nawet pierwszej części sezonu. Musimy mądrze podejść do nadchodzącej przyszłości – tłumaczy Akbas.Szansę debiutu w barwach Chemika dostała Samara Rodrigues de Almeida, nowa przyjmująca z Brazylii. – Samara zagrała solidne spotkanie. Biorąc pod uwagę, że dołączyła do zespołu dzień przed meczem, odbyła tylko dwa krótkie treningi, pochodzi z zupełnie innego kraju i świata siatkówki – szybko się zaadaptowała. Starała się odnaleźć wśród dziewczyn i taktyki, które dopiero poznaje. Uważam, że wypadła nieźle – ocenia.

Do końca roku Chemik zagra dwa spotkania: rywalami będą Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz (22.12. godz. 17:30) i  Energa MKS Kalisz (29.12.  godz. 20:30).

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved