Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ferhat Akbas: Nasza gra osiągnęła dobry poziom w krótkim czasie

Ferhat Akbas: Nasza gra osiągnęła dobry poziom w krótkim czasie

fot. www.eczacibasisporkulubu.org.tr

Już w drugiej kolejce tureckiej ekstraklasy doszło do ligowego hitu, czyli meczu pomiędzy Eczacıbaşı Dynavit Stambuł i VakıfBankiem Stambuł. Jak przystało na mecz „na szczycie” zespoły zaserwowały kibicom mnóstwo emocji, a po pięciosetowej walce wygrały zawodniczki VakifBanku. Mimo to trener Ferhat Akbas, który prowadzi w tym sezonie Eczacıbaşı Dynavit, był zadowolony z postawy swojej drużyny.

Bardzo się cieszymy, że nasza gra osiągnęła dobry poziom w krótkim czasie. Nadal mamy do poprawy wiele elementów, ale jesteśmy zadowoleni, że już w drugim tygodniu rozgrywek zaprezentowaliśmy się na takim poziomie z nowym systemem gry i nową drużyną – powiedział po meczu Akbas.Nadal będziemy pracować, aby podwyższyć nasz poziom. Musimy analizować w każdym meczu to, co zrobiliśmy dobrze, ale i to, co było źle. Musimy iść krok za krokiem, więc już teraz skupiamy się na kolejnym meczu ligowym – dodał szkoleniowiec Eczacıbaşı Dynavit Stambuł.

Grę Eczacıbaşı  docenił również Giovanni Guidetti, który prowadzi ekipę VakifBanku Stambuł. – Zagraliśmy przeciwko silnej drużynie. Dziewczyny z Eczacıbaşı Dynavit zagrały świetnie, ważnym punktem była Tijana Bošković. Ale byliśmy gotowi na wszystko. My wciąż jesteśmy dalecy od optymalnej formy, ale mimo to wygrywanie jest bardzo satysfakcjonujące – powiedział Włoch.

źródło: inf. własna, voleybol.org.tr

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-10-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę