Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Fabiola nie będzie reprezentowała barw Chemika Police

Fabiola nie będzie reprezentowała barw Chemika Police

fot. Michał Szymański

Josefa Fabíola Almeida de Souza nie będzie grała w przyszłym sezonie w Chemiku Police. Po rocznym pobycie w zespole z województwa zachodniopomorskiego rozgrywająca zmienia barwy klubowe.

Ta utytułowana siatkarka ma na sowim koncie wiele sukcesów w rozgrywkach klubowych oraz reprezentacyjnych. Zdobyła m. in. mistrzostwo Brazylii, mistrzostwo Szwajcarii, Puchar Szwajcarii, Puchar CEV, Klubowe Mistrzostwo Świata, Puchar Polski z Chemikiem Police. Z reprezentacją Brazylii wygrała Grand Prix, zdobyła srebrny i brązowy medal mistrzostw świata.Fabiola w Policach występowała od początku sezonu 2022/23. Z Chemikiem wygrała Puchar Polski. – To był trudny sezon. Mieliśmy wzloty i upadki, ale na koniec będę pamiętać wspaniałe uczucie po wygraniu Pucharu Polski. Zapamiętam je na długo, bo zdobyłam ten puchar w wieku 40 lat. To duża rzecz, dla mnie i całego zespołu – mówi. W Tauron Lidze rozegrała 22 mecze, zdobywając 45 punktów. Fabi, dziękujemy za czas spędzony w Policach. Powodzenia w dalszej karierze!

Zobacz również:
Karuzela transferowa w TAURON Lidze

źródło: Chemik Police - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę