Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Fabio Balaso: Nasze przygotowania idą dobrze

Fabio Balaso: Nasze przygotowania idą dobrze

fot. Klaudia Piwowarczyk

Męska reprezentacja Włoch kończy powoli przygotowania do tegorocznych mistrzostw świata. Zespół prowadzony przez Ferdinando De Giorgiego rozegra jeszcze dwa spotkania towarzyskie – ze Stanami Zjednoczonymi i Japonią. – Stany Zjednoczone to drużyna na najwyższym poziomie i świadczy o tym drugie miejsce w VNL. Japonia nie jest wyjątkiem i przypomina nam o tym porażka, jaką ponieśliśmy w fazie międzykontynentalnej tego turnieju – powiedział o sparingowych rywalach Fabio Balaso.

Nasze przygotowania idą dobrze, w Val di Fiemme ciężko pracowaliśmy zarówno z fizycznego, jak i technicznego punktu widzenia – ocenił libero reprezentacji Włoch.Te dwie gry pozwolą nam zrozumieć, gdzie jesteśmy i na czym będziemy się koncentrować w nadchodzących dniach – dodał Balaso. – Z naszej strony spodziewam się wojowniczej Italii, gotowej do walki o każdą piłkę i chętnej do dobrego występu przed rodzimą publicznością.

Spotkania towarzyskie z USA i Japonią będą ostatnimi meczami kontrolnymi dla Włochów przed mistrzostwami świata.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę