Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Fabian Drzyzga: Popełnialiśmy masę niewymuszonych błędów

Fabian Drzyzga: Popełnialiśmy masę niewymuszonych błędów

fot. GKS Katowice

W hicie 11. kolejki pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów i Aluronem CMC Wartą Zawiercie zakończył się na korzyść gości z Zawiercia. W grze rzeszowian nie brakowało błędów, między innymi w przyjęciu. – Rywale z Zawiercia owszem zagrywali mądrze taktycznie, ale nie mocno. W tych elementach pojawiały się nasze błędy, te piłki przechodziły bezpośrednio na drugą stronę. Sami natomiast zagrywaliśmy w tym spotkaniu bardzo słabo i tego atutu nam zabrakło – podsumował spotkanie rozgrywający ekipy ze stolicy Podkarpacia, Fabian Drzyzga.

Najciekawsze spotkanie 11. kolejki PlusLigi nie zawiodło, nie brakowało emocji i wyrównanych końcówek. Ostatecznie jednak komplet punktów pojechał do Zawiercia, a spora w tym zasługa ich gry taktycznej, zwłaszcza w polu zagrywki. – Popełnialiśmy masę błędów i to takich niewymuszonych. Rywale z Zawiercia owszem zagrywali mądrze taktycznie, ale nie mocno. W tych elementach pojawiały się nasze błędy, te piłki przechodziły bezpośrednio na drugą stronę. Sami natomiast zagrywaliśmy w tym spotkaniu bardzo słabo i tego atutu nam zabrakło – ocenił spotkanie w Rzeszowie rozgrywający gospodarzy, Fabian Drzyzga, który nie ukrywał, że w jego drużynie brak dobrej zagrywki przełożył się na dyspozycję rzeszowian w całym meczu. – Nasza gra między innymi przez to nam się nie kleiła. Może też dlatego, że dobrze nie weszliśmy w to spotkanie i to zdecydowanie był nasz mocno przeciętny występ – nie ukrywał swojego rozczarowania rozgrywający Asseco Resovii.Rzeszowianie mieli swoje szanse w czwartym secie, w którym udało im się odrobić straty, ale ostatecznie końcówka padła łupem ekipy z Zawiercia. Na swoją korzyść długą walkę na przewagi podopieczni Gimapaolo Medeiego przechylili za to w drugim secie. – To nie była porażka na własne życzenie, ale drużyna z Zawierciu w tym spotkaniu bardzo dobrze nas wypunktowała, sama nie dała się złamać. W trzecim secie przeważali, a końcówkę czwartej byli w stanie przechylić na swoją korzyść – podsumował Fabian Drzyzga. Tym samym Aluron CMC Warta Zawiercie zrównała się punktami w tabeli z zespołem ze stolicy Podkarpacia, ale nadal to rzeszowianie są wiceliderami rozgrywek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-11-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę