Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Fabian Drzyzga: Byliśmy przygotowani na dużo lepszą postawę Skry

Fabian Drzyzga: Byliśmy przygotowani na dużo lepszą postawę Skry

fot. Klaudia Piwowarczyk

W ligowym klasyku Asseco Resovia nie dała szans bełchatowianom. Od początku do końca gospodarze kontrolowali spotkanie i pewnie triumfowali 3:0. – Teraz to my dobrze weszliśmy w to spotkanie i dokończyliśmy je w bardzo dobrym stylu. Rywale nie dojechali, ale po prostu im nie pozwoliliśmy – ocenił rozgrywający drużyny z Podkarpacia i MVP starcia z PGE Skrą, Fabian Drzyzga.

Ostatnie pojedynki rzeszowian z zespołem z Bełchatowa pozwalały mieć nadzieję na wyrównany i pełen emocji pojedynek. Tak jednak się nie stało, inicjatywa od początku do końca leżała po stronie Asseco Resovii. – Byliśmy przygotowani na dużo lepszą postawę Skry, szczególnie pamiętając pierwsze spotkanie w Bełchatowie, kiedy kopaliśmy się z nimi i to był naprawdę dobry mecz. Teraz to my dobrze weszliśmy w to spotkanie i dokończyliśmy je w bardzo dobrym stylu. Rywale nie dojechali, ale po prostu im nie pozwoliliśmy – podsumował spotkanie Fabian Drzyzga. Rozgrywający rzeszowskiego zespołu nie ukrywał także, pomogła wypełniona hala. – Fajnie, że kibice przychodzą nas dopingować, a my na ten moment nie zawodzimy i oby tak było dalej. Ja podziękuję kibicom, że wypełnili tę halę – dodał MVP spotkania.Rzeszowianie utrzymali pozycję lidera tabeli, ale presję narzucają na siebie sami. – Jakaś presja jest, ale nie jest ona spowodowana tym, że jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli. Bardziej my sami ją sobie nakładamy, bo wiemy, że możemy zajść daleko – ocenił Jakub Kochanowski, który dodał: – Najważniejsze jest dla nas, żeby wygrywać te mecze, kiedy jesteśmy stawiani w roli faworyta, a z drużynami, które tak jak my chcą walczyć o mistrzostwo Polski, zagrać jak najlepsze spotkania. W takich meczach, kiedy wiemy, że musimy zapunktować, czujemy największą presję, ale na razie całkiem dobrze sobie z nią radzimy – przyznał środkowy Asseco Resovii.

Od początku sezonu gracze z Podkarpacia grają na dobrym poziomie, co przekłada się na boiskową atmosferę. – Nie ma przepisu na sukces jeśli chodzi o chemię na boisku. Lubimy ze sobą grać, lubimy się prywatnie, wspólna gra i trening sprawia nam przyjemność. Każda drużyna, również i my mamy swoje ciężkie momenty – podkreślił Kochanowski.

źródło: AssecoResoviaTV, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę