Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Evandro i Álvaro Filho kończą grę w duecie

Evandro i Álvaro Filho kończą grę w duecie

fot. FIVB

Evandro i Álvaro Filho ogłosili w najbliższą niedzielę koniec współpracy. Po zdobyciu wicemistrzostwa na etapie Campo Grande (MS) brazylijskiego cyklu siatkówki plażowej, zawodnicy wykorzystali portale społecznościowe do opublikowania wspólnego oświadczenia.

– Ze srebrnym medalem na piersi i zawsze życząc mojemu partnerowi jak najlepiej, wspólnie ogłaszamy koniec naszej współpracy. Zdobyliśmy razem tytuł Brasileiro 2021, wiele podiów i bardzo się rozwinęliśmy. Teraz każdy pójdzie swoją drogą. Dziękujemy za wsparcie i śledźcie nas dalej – napisali Evandro i Álvaro.Obaj połączyli siły po igrzyskach olimpijskich w Tokio, koncentrując się na Paryżu-2024. W tym czasie Evandro rywalizował z Bruno Schmidtem, natomiast Álvaro był partnerem Alisona. Na mistrzostwach  świata, w ubiegłym miesiącu w Rzymie (ITA), dwójka ta nie brała udziału. Reprezentantami kraju byli Renato/Vitor Felipe (srebrni medaliści), André/George (brąz), Alison/Guto i Bruno Schmidt/Saymon (piąte miejsce).

W najbliższych dniach obaj zawodnicy powinni ogłosić swoich nowych partnerów zespołowych.

źródło: webvolei.com.br

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę