Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Erik Shoji: Nie będziemy wygrywać tylko dlatego, że nazywamy się ZAKSA

Erik Shoji: Nie będziemy wygrywać tylko dlatego, że nazywamy się ZAKSA

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Zawsze dobrze jest wygrać. Przede wszystkim dziś Karlovarsko zagrało świetny mecz. Zagrali twardo i walczyli. Tego powinniśmy się po nich spodziewać. W pierwszej kolejności jest rozczarowanie i myślę, że musimy się nieco obudzić, skupić się i walczyć lepiej, niż dziś, bo nie będziemy wygrywać tylko dlatego, że nazywamy się ZAKSA – powiedział po wygranym 3:2 meczu z Karlovarsko libero Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Erik Shoji.

Mecz skomentował również Adrian Staszewski. Oczywiście znaliśmy swoją sytuację w tabeli i potrzebowaliśmy wygranej 3:0. Mecz był trudny i mimo zwycięstwa nie do końca możemy być zadowoleni, bo wynik komplikuje nam sytuację w grupie. Dodatkowo uraz Olka – mam nadzieję, że okaże się niegroźny. – Pomimo sytuacji, którą sobie skomplikowaliśmy, było wiele pozytywnych rzeczy i musimy przeanalizować mecz i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Musimy patrzeć w przyszłość, bo zaraz liga, kolejny mecz w Lidze Mistrzów i krótki okres na trenowanie – zakończył siatkarz.

źródło: inf. własna, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - materiały prasowe

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę