Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Eric Shoji: Chcemy wygrać PlusLigę

Eric Shoji: Chcemy wygrać PlusLigę

fot. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

– Cieszę się na nowe wyzwanie, szczególnie po grze we Włoszech i w Rosji. Fajnie, że dostałem szansę na grę w Polsce – powiedział nowy libero Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Eric Shoji.

Eric Shoji w nadchodzącym sezonie będzie zawodnikiem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Na pozycji libero zastąpi Pawła Zatorskiego, który przez ostatnie lata był filarem defensywnym ekipy z Opolszczyzny. Dla amerykańskiego siatkarza ZAKSA będzie pierwszym polskim klubem w karierze. – Jestem szczęśliwy, że dotarłem do Polski. Rozegram pierwszy sezon w PlusLidze. Jestem podekscytowany, bo wiem, że ZAKSA to dobry klub, który broni tytułu zwycięzcy Ligi Mistrzów. Wszyscy w zespole są mili. W klubie jest dobra organizacja – powiedział Eric Shoji.Dołączył on już do ZAKSY, która w okrojonym składzie przygotowuje się do zbliżającego się sezonu. Na razie brakuje w niej między innymi Łukasza Kaczmarka, Kamila Semeniuka i Aleksandra Śliwki, którzy biorą udział w mistrzostwach Europy. – Jestem gotowy na przygotowania z nową drużyną, walkę o mistrzostwo Polski oraz w Lidze Mistrzów. Myślę, że mój cel to zwycięstwo w mistrzostwach Polski i Lidze Mistrzów. Wiem, że poprzedni zespół miał w polskiej lidze drugie miejsce, więc w tym sezonie chcemy wygrać PlusLigę. Jestem na to gotowy – podkreślił amerykański libero.

Nie może on doczekać się już rywalizacji w PlusLidze, która uznawana jest za jedną z najlepszych lig na świecie. – Wiem, że poziom polskiej siatkówki jest wysoki, a PlusLiga to jedna z najsilniejszych lig na świecie. Każdy zespół jest bardzo dobry. Ma w składzie doświadczonych zawodników. Cieszę się na nowe wyzwanie, szczególnie po grze we Włoszech i w Rosji. Fajnie, że dostałem szansę na grę w Polsce – zakończył Eric Shoji.

źródło: inf. własna, ZAKSA TV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę