Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Energetyk Poznań pozyskał atakującą, to złota medalistka I ligi kobiet

Energetyk Poznań pozyskał atakującą, to złota medalistka I ligi kobiet

fot. joker-swiecie.pl

Oriana Miechowicz, która w dwóch ostatnich sezonach zdobywała złote medale I ligi kobiet, zagra w Energetyku Poznań. To pierwsza nowa siatkarka ogłoszona przez klub, która reprezentować będzie barwy Energetyka w przyszłym sezonie. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że umowę przedłużyła przyjmująca Klaudia Świstek.

Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu z Poznania. Zawsze uważałam, że to fajny i profesjonalny klub, który co roku znajduje się w czołówce I ligi kobiet. Mam nadzieję, że i w tym roku tak będzie. W przeszłości kontaktowałam się już z trenerem, żeby tu grać, więc jak to się mówi – co się odwlecze to nie uciecze, to było przeznaczenie – mówi nowa atakująca Energetyka, Oriana Miechowicz.Niespełna 26-letnia siatkarka pochodzi z Olsztyna i ma za sobą występy w klubach z tego miasta – Warmissie, Piątce i AZS OSW. W 21013 roku przeniosła się do APS-u Rumia, skąd na dwa lata trafiła do warszawskiej Sparty. Potem grała jeszcze w NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, Radomce Radom, a ostatnie dwa sezony spędziła w barwach Jokera Świecie. Dwa bardzo udane sezony, bowiem w obu zespół ze Świecia zdobył złote medale I ligi kobiet. Niewykluczone, że w odwrotnym kierunku powędruje Joanna Sikorska, która grała na prawym skrzydle Energetyka w tym sezonie.

Oriana Miechowicz to pierwsza nowa zawodniczka ogłoszona przez poznański klub. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że w Energetyku na kolejny sezon zostaje przyjmująca Klaudia Świstek, dla której będzie to już czwarty sezon w tym klubie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę