Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Enea Volleyball Bydgoszcz Cup’2020: Zmienne szczęście gospodarzy

Enea Volleyball Bydgoszcz Cup’2020: Zmienne szczęście gospodarzy

fot. Klaudia Piwowarczyk

W sobotę rozpoczął się Enea Volleyball Bydgoszcz Cup’2020. Udział w nim biorą trzy drużyny TAURON 1. Ligi – BKS Visła Bydgoszcz, KRISPOL Września, STS Olimpia Sulęcin oraz Netzhoppers KW. Gospodarze rywalizację rozpoczęli mocnym akcentem, pokonując KRISPOL Września, w swoim drugim meczu, po walce uznając jednak wyższość Netzhoppers .

W Bydgoszczy rozpoczął się siatkarski turniej z udziałem czterech zespołów: Olimpii Sulęcin, Krispolu Września, niemieckiego Netzhoppers oraz gospodarzy – BKS Visły. To jeden z ostatnich sprawdzianów dla drużyny Marcina Ogonowskiego przed startem Tauron 1. Ligi. Do rozpoczęcia zaplecza ekstraklasy pozostało 11 dni, jednak w 1. kolejce bydgoszczanie będą pauzować. To oznacza, że ligowe zmagania rozpoczną dokładnie za dwa tygodnie we własnej hali meczem z MCKiS-em Jaworzno. Jednym z ostatnich sprawdzianów przed startem ligi jest turniej Enea Volleyball Bydgoszcz Cup.– Liczę na to, że drużyna pokaże, że to nad czym pracuje od końca lipca idzie w tym kierunku, w którym założyli sobie szkoleniowcy – nie krył przed początkiem turnieju Wojciech Jurkiewicz, prezes Łuczniczka Bydgoszcz SA. W turnieju, oprócz BKS Visły, grają Olimpia Sulęcin, Krispol Września i Netzhoppers. Bydgoszczanie w sobotę pewnie pokonali zespół z Wrześni 3:0. To było już czwarte spotkanie i czwarte zwycięstwo BKS Visły z Krispolem w bieżącym okresie przygotowawczym. -Dobrze to wygląda, ale jeszcze dużo pracy przed nami. Sezon jest długi, z meczu na mecz będziemy wprowadzać nowe systemy, nowe rozwiązania – mówił Patryk Strzeżek siatkarz BKS Visły.

W pierwszym dniu turnieju każda z drużyn rozegrała po dwa mecze. Drugie spotkanie sobotnich zmagań nie zakończyło się już tak korzystnie dla bydgoszczan, podopieczni Marcina Ogonowskiego po walce 1:2 ulegli Netzhoppers KW.  Turniej zakończy się w niedzielę, tego dnia każdy z uczestników rozegra po jednym spotkaniu.

Enea Volleyball Bydgoszcz Cup’2020
12 września (sobota)

BKS Visła Bydgoszcz – KRISPOL Września
3:0 (25:14, 25:18, 25:18)
Netzhoppers KW – STS Olimpia Sulęcin 2:1
(17:25, 25:17, 25:22)
STS Olimpia Sulęcin – KRISPOL Września 0:3
(20:25, 22:25, 24:26)
BKS Visła Bydgoszcz – Netzhoppers KW 1:2
(22:25, 22:25, 25:15)

13 września (niedziela)
godz. 11.00 Netzhoppers KW – KRISPOL Września
godz. 13.00 BKS Visła Bydgoszcz – STS Olimpia Sulęcin

źródło: bydgoszcz.tvp.pl, inf. własna, tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved