Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Ekipa Bartosza Bednorza oddaliła się od mistrzostwa Chin

Ekipa Bartosza Bednorza oddaliła się od mistrzostwa Chin

fot. Szanghaj Bright

W pierwszym finałowym meczu o mistrzostwo Chin drużyna, w której gra Bartosz Bednorz przegrała 1:3 z Pekin Volley i została postawiona pod ścianą. W rywalizacji finałowej Szanghaj Bright musi wygrać dwa kolejne mecze aby zdobyć mistrzostwo. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw.

W Chinach rozpoczęła się rywalizacja o mistrzostwo kraju. O ten tytuł walczą Szanghaj Bright polskiego przyjmującego Bartosza Bednorza oraz ekipa z Pekinu. W pierwszym spotkaniu w rozgrywanym do dwóch zwycięstw finale zespół Bednorza musiał pogodzić się jednak z porażką w stosunku 1:3. Szczególnie druga część meczu była bardzo wyrównana, ale drużyna reprezentanta naszego kraju dwukrotnie musiała uznać wyższość rywali po grze na przewagi. I to mimo że Bednorz bardzo dobrze zaprezentował się w całym spotkaniu — zdobył 18 pkt, z czego dwa blokiem, dokładając do tego aż 64-procentową skuteczność w ataku. W tym momencie zespół z Szanghaju jest już pod ścianą. Aby przedłużyć swoje szanse na zdobycie mistrzostwa Chin, koniecznie musi wygrać drugą potyczkę z ekipą z Pekinu. Ta odbędzie się już 5 stycznia.Po zakończeniu rywalizacji w lidze chińskiej Bednorz ma się przenieść do mistrza Polski i dwukrotnego triumfatora Ligi Mistrzów Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Szanghaj Bright –  Pekin Volley1:3
 (23:25, 25:16, 26:28, 24:26)

 

źródło: przegladsportowy.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę