Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Eda Erdem nie będzie chorążym swojego kraju

fot. Łukasz Krzywański

Eda Erdem na uroczystości otwarcia igrzysk olimpijskich w Tokio miała być chorążym reprezentacji Turcji. Siatkarka cieszyła się na myśl o tym zaszczycie, ale nie będzie jednak jej dane ponieść flagi swojego kraju. Zawodniczka przebywa na prewencyjnej kwarantannie.

Okazało się, że wraz z reprezentacją Turcji siatkarek na pokładzie samolotu  lecącego do Japonii znajdowała się osoba zarażona koronawirusem. W związku z tym kapitan Eda Erdem Dündar i sześć innych osób z zespołu zostali poddani miękkiej kwarantannie w łagodniejszych warunkach.Turczynki codziennie są poddawane testom PCR, mogą jednak kontynuować treningi i osiedlić się w wiosce olimpijskiej. Nie zostaną jednak wpuszczone na ceremonię otwarcia. Nie powinno jednak być przeszkód, aby wystąpiły w zawodach.

W Tokio rywalkami Turczynek w grupie będą Chinki, Włoszki, Amerykanki, Argentynki i siatkarki Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego.

źródło: inf. własna, tvf.org.tr, volleynews.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Igrzyska Olimpijskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę