Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ebadipour zostaje, młody atakujący w Skrze?

Ebadipour zostaje, młody atakujący w Skrze?

fot. skra.pl

Im bliżej końca sezonu, tym więcej pojawia się plotek i oficjalnie niepotwierdzonych transferów. Duże ruchy dzieją się w PGE Skrze Bełchatów, która po rundzie zasadniczej zajęła 4. miejsce. Według informacji Macieja Trąbskiego z portalu Onet Sport, kontrakt z bełchatowskim klubem przedłużył Milad Ebadipour. Do zespołu ma również powrócić Przemysław Kupka, który poprzedni sezon spędził w KPS-ie Siedlce.

Już od jakiegoś czasu głośno mówi się o powrocie do PGE Skry Bełchatów serbskiego atakującego. Aleksandar Atanasijević wraca po kontuzji kolana, jednak nawet ta sytuacja nie powinna mu odebrać miejsca w pierwszej szóstce. W roli zmiennika szykowany jest Przemysław Kupka.

Przypomnijmy, że rok temu Skra podpisała z młodym zawodnikiem aż pięcioletni kontrakt. Dając jednak 20-latkowi szanse na rozwój, ten sezon spędził on na wypożyczeniu w KPS-ie Siedlce. – Obserwowaliśmy poczynania Przemka Kupki i to jeden z najbardziej obiecujących atakujących młodego pokolenia, a mam nadzieję, że w przyszłości też reprezentant seniorskiej kadry. Będziemy bacznie przyglądać się jego karierze i myślę, że będzie szedł podobną ścieżką, jak kilku innych młodych zawodników, którzy trafili do PGE Skry i w konsekwencji zasilili szeregi pierwszej drużyny – mówił rok temu Konrad Piechocki.

To nie koniec informacji z bełchatowskiego obozu. Władze zdecydowały się na przedłużenie kontraktu z jednym liderów – mowa o Miladzie Ebadipourze, który do Skry trafił w 2017 r. Jak do tej pory, w sezonie 2020/2021 irański przyjmujący zdobył 330 oczek, a w ciągu całej swojej przygody w PlusLidze – 1334.

 

źródło: sport.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved