Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Earvin N’Gapeth oficjalnie zawodnikiem Leo Shoes Modena

Earvin N’Gapeth oficjalnie zawodnikiem Leo Shoes Modena

Klub Leo Shoes Modena oficjalnie potwierdził, że w jego szeregi wraca francuski przyjmujący Earvin N’Gapeth. Ostatnie trzy lata zawodnik spędził w rosyjskim Zenicie Kazań. Do zespołu z Modeny wraca, aby znów święcić triumfy w lidze włoskiej. Z tym klubem wywalczył mistrzostwo kraju, dwa puchary i dwa Superpuchary Włoch.

W 2018 roku N’Gapeth opuścił włoską drużynę i zdecydował się na epizod w katarskim Ar-Rajjan, z którym zdobył Puchar Emira. Następnie przeniósł się do Rosji, do Zenita Kazań. Z zespołem ze stolicy Tatarstanu wywalczył dwa puchary i dwa Superpuchary Rosji oraz dwa wicemistrzostwa kraju. Sezon 2020/21 był dla ekipy z Kazania mocno rozczarowujący, bowiem zespół pierwszy raz od sezonu 2005/2006 nie sięgnął po medal na krajowym podwórku, co oznacza również, że nie zagra w europejskich pucharach w kolejnych rozgrywkach.O powrocie N’Gapetha do Modeny mówiło się od kilku miesięcy. Sam siatkarz już w lutym zapowiadał powrót do Italii. Kontrakt Earvina N’Gapetha ma obowiązywać przez trzy najbliższe sezony.

Tęskniliśmy za twoim talentem, tęskniliśmy za twoim uśmiechem, tęskniliśmy za twoją magią. Wiele rzeczy się zmieniło w ciągu tych trzech lat i teraz razem z niecierpliwością czekamy na następne trzy. PalaPanini, ciepłem naszych kibiców, rozgrzeje cię po trzech latach w mroźnym Kazaniu. Wróćmy razem tam, gdzie byliśmy razem, gdzie Modena zasługuje na to, by być. Witaj w domu, Earvin – takimi słowami powitała zawodnika Catia Pedrini, prezes Modena Volley

Dopo l’annuncio della Mamma francese, arriva la conferma tanto attesa della Mamma italiana.
Ci sei mancato, Earvin. Ci è…

Opublikowany przez Modena Volley Czwartek, 15 kwietnia 2021

źródło: inf. własna, modenavolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę