Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Dziecinny problem kadry Brazylii

Dziecinny problem kadry Brazylii

fot. fivb-org

Przełożenie igrzysk olimpijskich może pokrzyżować plany reprezentacji Brazylii kobiet. Niektóre zawodniczki planowały zajść w ciążę w tym roku, po powrocie z Tokio. Mowa tu o środkowej Fabianie i przyjmującej Fernandzie Garay. Trener brazylijskich siatkarek Ze Roberto przyznał w programie „Os Canalhas”, że plany siatkarek mogą stanowić problem w kontekście przyszłorocznej rywalizacji.

Gdyby igrzyska odbyły się w tym roku, wszystko byłoby w porządku, jesteśmy w dobrej formie. Kilka zawodniczek planowało jednak zajść w ciążę po powrocie z Tokio. Mam nadzieję, że porozmawiają o tym ze swoimi mężami i jeszcze się nad tym zastanowią – mówił.

Obie siatkarki stanowią trzon reprezentacji Brazylii. Fabiana wywalczyła z zespołem między innymi dwa złota olimpijskie i trzy medale mistrzostw świata, a Fernanda Garay – o jeden krążek mniej (jedno złoto IO i dwa medale MŚ). Zarówno jedna, jak i druga siatkarka mają na swoim na koncie liczne nagrody indywidualne, w tym dla najlepszej blokującej i przyjmującej igrzysk olimpijskich w 2012 roku.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, siatkówka światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved