Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dwóch kolejnych siatkarzy zostaje w zespole z Bydgoszczy

Dwóch kolejnych siatkarzy zostaje w zespole z Bydgoszczy

fot. Klaudia Piwowarczyk

Środkowy Janusz Gałązka i libero Tomasz Bonisławski to kolejni siatkarze, którzy na przyszły sezon pozostaną w BKS Viśle Bydgoszcz. Wcześniej umowę ze spadkowiczem z PlusLigi podpisał rozgrywający Michal Masny. Wiadomo także, że zespół w przyszłym sezonie w rozgrywkach I ligi mężczyzn poprowadzi trener Marcin Ogonowski.

Janusz Gałązka i Tomasz Bonisławski nadal będą grali w Viśle Bydgoszcz. Klub, który nie zdołał utrzymać się w minionym sezonie w ekstraklasie, buduje zespół, który ma powalczyć o powrót do PlusLigi.Wcześniej Visła ogłosiła, że drużynę prowadzić będzie w I lidze trener Marcin Ogonowski. W zespole zostaje również rozgrywający Michal Masny, który dołączył do klubu w trakcie sezonu. Dziś poznaliśmy nazwiska kolejnych dwóch zawodników, którzy przedłużyli umowę z klubem.

Pierwszym z nich jest 33-letni środkowy bloku Janusz Gałązka, który w minionym sezonie pełnił funkcję kapitana drużyny. Gałązka dołączył do Visły Bydgoszcz rok temu, przenosząc się z pierwszoligowego KPS-u Siedlce, gdzie wylądował po wycofaniu się z rozgrywek Stoczni Szczecin.

W zespole pozostaje również na przyszły sezon libero Tomasz Bonisławski. 29-letni zawodnik do 2016 roku grał w Bydgoszczy, potem na dwa sezony przeniósł się do Nysy, a sezon 2018/2019 spędził w Lechii Tomaszów Mazowiecki. Rok temu powrócił do Visły Bydgoszcz i zostanie w zespole na kolejny rok.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved