Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Dwóch kolejnych siatkarzy pożegnało się z BBTS-em

fot. Piotr Sumara/PLS

Pierwsze ruchy kadrowe następują w BBTS-ie Bielsko-Biała. Klub poinformował o pożegnaniu się z dwoma zawodnikami. Są nimi Bartłomiej Dorosz oraz Michał Żuk. Wcześniej z ekipy z Beskidów odszedł Mateusz Frąc.

Pierwsze wieści kadrowe napływają z BBTS-u Bielsko-Biała. Jeszcze kilka tygodni temu drużyna spod Klimczoka walczyła o powrót do PlusLigi, ale ostatecznie kolejny sezon spędzi na jej zapleczu. Do tej pory jednak niewiele wiadomo było w jakim składzie zagra w rozgrywkach 2020/2021. Pierwszy odszedł z niej Mateusz Frąc (atakujący), a w poniedziałek klub poinformował o dwóch kolejnych rozstaniach. W barwach BBTS-u nie zagrają już także Michał Żuk (przyjmujący) oraz Bartłomiej Dorosz (środkowy).Michał Żuk do drużyny z Bielska-Białej przeniósł się przed sezonem 2019/2020. W rundzie zasadniczej wystąpił w 23 spotkaniach, w których na swoim koncie zgromadził 171 punktów, w tym 21 w bloku i 19 na zagrywce. Znacznie mniej okazji do gry miał Bartłomiej Dorosz, który z BBTS-em związany był przez dwa sezony. W minionych rozgrywkach pojawił się na parkiecie w zaledwie 16 setach, w których zapisał na koncie tylko 3 oczka.

Za grę w bielskich barwach zawodnikom podziękował prezes BBTS-u. – Dziękujemy za wspólny sezon i życzymy powodzenia w kontynuowaniu siatkarskiej kariery. Każdy z was był ważną częścią naszego zespołu w minionych rozgrywkach, które zakończyliśmy na drugim miejscu. Wasze zaangażowanie podczas meczów i zajęć treningowych pozwoliło także na zdobycie Pucharu Krispol I ligi – powiedział Mirosław Krysta.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn na sezon 2020/2021

źródło: bbtsbielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved