Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dwie zawodniczki przedłużyły kontrakt z PGE Rysicami Rzeszów!

Dwie zawodniczki przedłużyły kontrakt z PGE Rysicami Rzeszów!

fot. Łukasz Krzywański

Choć sezon klubowy już za nami, a zarówno męska, jak i żeńska kadra narodowa zaczynają już zmagania reprezentacyjne, to sezon transferowy trwa w najlepsze. Prosto z Turcji o decyzji pozostania w Rzeszowie na kolejny sezon poinformowały Katarzyna Wenerska i Aleksandra Szczygłowska. Będzie to ich czwarty sezon w barwach podkarpackiego klubu.

 

Nagła decyzja

Zarówno Katarzyna Wenerska jak i Aleksandra Szczygłowska znajdują się obecnie w Turcji, gdzie rozpoczynają rozgrywki sezonu reprezentacyjnego. Pomiędzy treningami przygotowały dla kibiców nagranie informujące o decyzji przedłużenia kontraktu z PGE Rysicami Rzeszów na czwarty już sezon, – Zdecydowałyśmy, że w kolejnym sezonie zostajemy w Rzeszowie. Będzie to nasz czwarty wspólny sezon na Podkarpaciu. Będziemy chciały walczyć o najwyższe cele w kolejnym sezonie. Do zobaczenia na hali Podpromie – poinformowały zawodniczki.

Duże plany

PGE Rysice Rzeszów w sezonie 2023/24 wywalczyły srebrny medal TAURON Ligi. Jest to ważne osiągnięcie dla podkarpackiego zespołu, jednak apetyt na kolejne sezony rośnie i zawodniczki planują walczyć o kolejne medale. Libero i rozgrywająca spędziły już w Rzeszowie trzy poprzednie sezony, w trakcie których wywalczyły między innymi również dwa Superpuchary Polski, Puchar Polski i dwukrotne srebro Mistrzostw Polski. Co prawda mówi się, że do trzech razy sztuka, jednak trzykrotne wicemistrzynie TAURON Ligi chcą przełamać to powiedzenie i w czwartym sezonie sięgnąć  w końcu po złoty medal.

 

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi 

źródło: PGE Rysice Rzeszów - Facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2024-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2024 Strefa Siatkówki All rights reserved