Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dwie środkowe odejdą z Rzeszowa?

Dwie środkowe odejdą z Rzeszowa?

fot. fivb-org

Coraz więcej informacji dociera do nas z rynku transferowego polskich lig. Dużo dzieje się w rzeszowskim Developresie. Klub oficjalnie póki co głównie ogłasza zawodniczki, które pozostają w klubie, ale do mediów przedostają się również bliskie pewności spekulacje o tych, które opuszczą wicemistrza Polski.

Sporo w klubie dzieje się w okolicach środka siatki. Dwie zawodniczki na tej pozycji już zostały potwierdzone na przyszły sezon. Są to Zuzanna Efimienko-Młotkowska oraz Gabriela Polańska. Najprawdopodobniej z klubu odejdą również dwie środkowe. Według dziennika nowiny24.pl Kamila Witkowska i Magdalena Hawryła opuszczą zespół, ale pozostaną w Lidze Siatkówki Kobiet.

Kamila Witkowska w ostatnich sezonach stanowiła o sile środka siatki w Developresie. W ostatnich rozgrywkach była obok Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej podstawową zawodniczką na tej pozycji. Najbliższy rok siatkarka spędzi najprawdopodobniej w #VolleyWrocław. Klub ze stolicy Dolnego Śląska otrzymał mocne wsparcie sponsorskie w postaci państwowego giganta KGHM, więc będzie chciał zbudować zespół znacznie silniejszy, niż ten który w zakończonym sezonie miał przed sobą wizję walki w play-out o ligowy byt.

Magdalena Hawryła na boisku ostatnio pojawiała się znacznie rzadziej, choć jej staż w klubie był długi, bo w rzeszowskim klubie spędziła sześć lat. Wiele wskazuje na to, że doświadczona środkowa zasili szeregi Pałacu Bydgoszcz, z którego prawdopodobnie odejdzie podpora bydgoskiego środka i reprezentantka Polski Anna Stencel.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

 

 

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved