Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dwie środkowe odejdą z Rzeszowa?

Dwie środkowe odejdą z Rzeszowa?

fot. fivb-org

Coraz więcej informacji dociera do nas z rynku transferowego polskich lig. Dużo dzieje się w rzeszowskim Developresie. Klub oficjalnie póki co głównie ogłasza zawodniczki, które pozostają w klubie, ale do mediów przedostają się również bliskie pewności spekulacje o tych, które opuszczą wicemistrza Polski.

Sporo w klubie dzieje się w okolicach środka siatki. Dwie zawodniczki na tej pozycji już zostały potwierdzone na przyszły sezon. Są to Zuzanna Efimienko-Młotkowska oraz Gabriela Polańska. Najprawdopodobniej z klubu odejdą również dwie środkowe. Według dziennika nowiny24.pl Kamila Witkowska i Magdalena Hawryła opuszczą zespół, ale pozostaną w Lidze Siatkówki Kobiet.Kamila Witkowska w ostatnich sezonach stanowiła o sile środka siatki w Developresie. W ostatnich rozgrywkach była obok Zuzanny Efimienko-Młotkowskiej podstawową zawodniczką na tej pozycji. Najbliższy rok siatkarka spędzi najprawdopodobniej w #VolleyWrocław. Klub ze stolicy Dolnego Śląska otrzymał mocne wsparcie sponsorskie w postaci państwowego giganta KGHM, więc będzie chciał zbudować zespół znacznie silniejszy, niż ten który w zakończonym sezonie miał przed sobą wizję walki w play-out o ligowy byt.

Magdalena Hawryła na boisku ostatnio pojawiała się znacznie rzadziej, choć jej staż w klubie był długi, bo w rzeszowskim klubie spędziła sześć lat. Wiele wskazuje na to, że doświadczona środkowa zasili szeregi Pałacu Bydgoszcz, z którego prawdopodobnie odejdzie podpora bydgoskiego środka i reprezentantka Polski Anna Stencel.

Zobacz również:
Karuzela transferowa Ligi Siatkówki Kobiet

 

 

źródło: inf. własna, nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę