Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Dwie siatkarki przenoszą się z Częstochowy do Mielca

Dwie siatkarki przenoszą się z Częstochowy do Mielca

fot. Michał Szymański

Stal Mielec pozyskała dwie nowe siatkarki – obie w poprzednim sezonie reprezentowały barwy Częstochowianki Częstochowa. Barwy zmienią przyjmująca Hanna Łukasiewicz oraz rozgrywająca Aleksandra Stachowicz. To już szóstka i siódma nowa zawodniczka mieleckiej Stali, która nie kryje swoich ambicji na przyszły sezon i powalczenia o czołowe lokaty I ligi kobiet.

Pierwszoligowy zespół Stali Mielec zbroi się przed kolejnym sezonem. Tym razem mielczanki mają w nim odegrać ważniejszą rolę i widać, że czołówka tabeli będzie celem podopiecznych trenerskiego duetu Agnieszka RabkaMichał Betleja.Mielecki klub wcześniej już informował o pozyskaniu libero Olgi Samul oraz atakującej Marty Dudy z Tarnowa. W duecie z Jarosławia do Stali przeniosą się środkowa Paulina Stroiwąs i przyjmująca Katarzyna Bryda. Z Krosna do Mielca przejdzie środkowa Łucja Laskowska, a w ostatnich dniach Stal poinformowała o kolejnych dwóch zawodniczkach.

Tym razem to siatkarki Częstochowianki Częstochowa. 28-letnia rozgrywająca Aleksandra Stachowicz ma bogate pierwszoligowe doświadczenie. Pochodząca z Głogowa siatkarka grała już w PLKS Pszczyna, Politechnice Częstochowa, Wiśle Kraków, Sokole Katowice, Bronowiance Kraków, Ekstrimie Gorlice, Budowlanych Toruń, AZS-ie Gliwice, Jedynce Tarnów a ostatni sezon w Częstochowiance.

Drugą doświadczoną zawodniczką, która ma wzmocnić stal jest Hanna Łukasiewicz. 30-letnia przyjmująca jest wychowanką Jokera Świecie, w którym grała do 215 roku. Potem reprezentowała barwy PSPS Chemika Police, MKS-u Kalisz, Budowlanych Toruń i ostatnio Częstochowianki, z którą zajęła 4. miejsce w przerwanym po rundzie zasadniczej sezonie.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę