Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dwa wygrane sparingi Chrobrego Głogów

Dwa wygrane sparingi Chrobrego Głogów

fot. Bianka Sawoniuk

Drużyny TAURON 1. Ligi przygotowują się do startu rozgrywek, rozgrywając mecze kontrolne. Dwa mają za sobą siatkarze Olimpii Sulęcin i Chrobrego Głogów. W obu z nich lepsi okazali się siatkarze beniaminka.

Wrzesień to zazwyczaj czas rozgrywania sparingów i turniejów towarzyskich przed sezonem ligowym. Nie inaczej jest i tym razem. Do rozpoczęcia rozgrywek TAURON 1. Ligi zostały już niespełna dwa tygodnie. Jest to więc ostatnia prosta na szlifowanie formy i zgrywanie zespołu. Do tego najlepsze są sparingi. Dwa mecze kontrolne w miniony weekend rozegrały Olimpia i Chrobry. Pierwszy z nich odbył się w Sulęcinie, a drugi w Głogowie.W obu lepsi okazali się podopieczni Dominika Walencieja. Zdecydowanie więcej walki było w pierwszym z nich, w którym aż trzy sety rozstrzygały się w końcówkach. Dopiero w czwartej partii siatkarze beniaminka dominowali na boisku. Drugi pojedynek mieli pod większą kontrolą, bowiem tylko w trzeciej odsłonie sulęcinianie wyżej zawiesili im poprzeczkę, doprowadzając do gry na przewagi. Nie przechylili jednak szali zwycięstwa na swoją stronę, przez co z Głogowa wyjechali bez ani jednego ugranego seta. Wynik w tych meczach nie był jednak najważniejszy. Liczyła się możliwość testowania różnych ustawień i zgrywania drużyn przed sezonem.

Olimpia Sulęcin – Chrobry Głogów 1:3
(23:25, 26:24, 24:26, 16:25)

Chrobry Głogów – Olimpia Sulęcin 4:0
(25:16, 25:18, 26:24, 25:18)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę