Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dwa sparingi sulęcinian z Netzhoppers KW

Dwa sparingi sulęcinian z Netzhoppers KW

fot. STS Olimpia Sulęcin

Olimpia Sulęcin ma za sobą dwa sparingi z Netzhoppers KW w ramach przygotowań do sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. W pierwszym zespół niemiecki wygrał z polskim pierwszoligowcem 3:1, drugi mecz zakończył się remisem 2:2.

W dniach 3 i 4 września sulęcinianie rozegrali sparingi z Netzhoppers KW. Pierwsze odbyło się w Sulęcinie i zakończyło się wygraną zespołu gości 3:1 (25:23, 18:25, 25:20, 25:21).– Zagraliśmy bardzo dobry sprawdzian z zaprzyjaźnionym klubem Netzhoppers KW. Pomimo przegranego przez nas sparingu 1:3, jestem zadowolony z elementów nad którymi pracujemy, czyli system blok-obrona. To naprawdę dobrze funkcjonowało. Zdecydowanie wchodzimy na lepszy poziom na zagrywce. W ostatnich sparingach serwis nie był naszą mocną stroną. Widać postęp w tym elemencie. Nie pozostaje nam nic innego, jak dalej pracować – powiedział Łukasz Chajec, trener sulęcinian.

Dzień później zespoły spotkały się w Niemczech, w obiekcie sportowym klubu Netzhoppers KW, gdzie odbył się drugi mecz kontrolny. Drużyny rozegrały również cztery sety, a sparing zakończył się remisem 2:2 (25:20, 16:25, 23:25, 25:22). Olimpia Sulęcin sezon 2021/22 TAURON 1. Ligi zainauguruje meczem wyjazdowym z Exact Systems Norwid Częstochowa.

źródło: tauron1liga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę