Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Duże zmiany w Volley Modena

Duże zmiany w Volley Modena

fot. Modena Volley

Drużynę Volley Modena czekają duże zmiany.  Siatkarze tego klubu odpadli w ćwierćfinale ligi włoskiej z Gas Sales Piacenza. W meczu o prawo gry o piąte miejsce przegrali z Sir Safety Perugia.  Z kolei w finale Pucharu CEV wygrali mecz rewanżowy oraz złoty set z Knack Roeselare i zdobyli to trofeum.

Według ostatnich doniesień włoskich mediów w drużynie Valsa Group Modena dojdzie do kolejnych zmian. Z zespołu odszedł trener Giani oraz siatkarze Rossini i N’Gapeth. Obok nich ekipę z Modeny opuszczą Adis Lagumdzija i Lorenzo Sala. Lagumdzija ma dołączyć do Cucine Lube Civitanova, a Young razem z Lorenzo Sali przeniesie się do Taranto. Jest jednak dobra wiadomość dla Valsa Group Modena, która wzmocni swój skład o Maksima Sapożkowa z Werony i Giulio Pinali ze Sieny.źródło: worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę