Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Duże zmiany w KPS-ie Siedlce

Duże zmiany w KPS-ie Siedlce

fot. krispol1liga.pls.pl

Zanosi się na to, że w KPS-ie Siedlce dojdzie do rewolucji w składzie. Z informacji Strefy Siatkówki wynika, że tylko dwóch zawodników przedłuży współpracę z drużyną prowadzoną przez Mateusza Grabdę.  

Przypomnijmy, że KPS miał za sobą trudny początek minionego sezonu. Doznał w nim ośmiu porażek z rzędu, ale z czasem zaczął prezentować się coraz lepiej. W drugiej części rundy zasadniczej grał na tyle dobrze, że zdołał uniknąć degradacji do niższej klasy rozgrywkowej. Jednak po przedwczesnym zakończeniu rozgrywek działacze zdecydowali się na rewolucję w składzie. Nie dojdzie do niej za to na ławce trenerskiej, na której wciąż zasiadał będzie Mateusz Grabda.Z informacji Strefy Siatkówki wynika, że większość zawodników po sezonie 2019/2020 rozstanie się z KPS-em. Będą to między innymi: Krzysztof Bieńkowski i Wiktor Nowak (rozgrywający), Patryk Napiórkowski (atakujący), Sebastian Adamczyk, Adam Woźnica i Aleksander Maziarz (środkowi), Mateusz Laskowski, Krzysztof Gulak, Adrian Kacperkiewicz, Mikołaj Sawicki (przyjmujący), a także obaj libero – Jakub Krupiński i Szymon Biniek. Wciąż barwy siedleckiej drużyny mają reprezentować za to Michał Wójcik i Patryk Szymański.

W kręgu zainteresowań siedleckiego zespołu jest kilku młodych siatkarzy. Działacze liczą na ściągnięcie do Siedlec dwóch zawodników, którzy ostatni sezon spędzili w SMS-ie PZPS Spała. Mowa o Przemysławie Kupce (atakujący) oraz Jakubie Strulaku (środkowy). Do I ligi ma trafić także Dawid Pawlun, który jest wychowankiem Trefla Gdańsk, ale za sobą ma już debiut w PlusLidze w ekipie prowadzonej przez Michała Winiarskiego. Do Polski może wrócić Jacek Ziemnicki, który wcześniej związany był z Effectorem Kielce, a ostatnio występował w lidze szwajcarskiej między innymi w Volley Uni Bern. Być może do KPS-u trafi także Radosław Nowak – środkowy, który ostatnio reprezentował barwy Aqua Zdrój Wałbrzych.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn na sezon 2020/2021

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę