Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Duże osłabienie zespołu Wilfredo Leona

Duże osłabienie zespołu Wilfredo Leona

fot. Sir Safety Perugia

Sir Safety Conad Perugia ma poważny problem. Klub poinformował o zakażeniu koronawirusem Simone Giannelliego i Fabio Ricciego. Drużyna Wilfredo Leona będzie musiała poradzić sobie bez swoich podstawowych graczy w meczach ligowych, a także w Lidze Mistrzów.

– Mam pozytywny wynik na COVID-19. Zawsze postrzegałem to zdanie „jestem pozytywny” jako piękną rzecz, z której można być dumnym, niestety w dzisiejszych czasach cholerny wróg wokół nas chce pokazać to w innym świetle. Ale jestem pozytywny w życiu i w sposobie, w jaki widzę rzeczy i zawsze będę taki. Zgodnie z protokołem odizolowałem się, czekając, aż ten wirus przejdzie. Mam pewne objawy, ale nie mogę się doczekać, aby wrócić do robienia tego, co lubię razem z przyjaciółmi. Uścisk dla wszystkich… i mimo wszystko nigdy się nie poddawaj! – napisał Gianelli w  mediach społecznościowych.Oświadczenie w tej sprawie wystosował także klub z Perugii:

W związku z obowiązkową izolacją siatkarze nie wystąpią w najbliższych meczach. W sobotę Sir Safety Conad Perugia zmierzy się z ekipą Gioiella Prisma Taranto, a w środę uda się do Stambułu, by zagrać z Fenerbahce w Lidze Mistrzów.

Więcej w serwisie polsatsport.pl

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę