Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dusan Petković: Wygraliśmy z silnym rywalem

Dusan Petković: Wygraliśmy z silnym rywalem

fot. Klaudia Piwowarczyk

– Musimy myśleć pozytywnie. Nie ma czasu na negatywne spostrzeżenia – mówi Dusan Petković, MVP spotkania z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa, które PGE Skra wygrała 3:1. – W czwartek w meczu z Zenitem musimy dać z siebie wszystko i zobaczymy… Mamy bardzo silnego rywala, więc trzeba dać z siebie sto procent możliwości – dodał atakujący PGE Skry Bełchatów.

To zwycięstwo było bardzo potrzebne PGE Skrze. Bełchatowianie wygrali z naprawdę silną drużyną.Dusan Petković: Na pewno zagraliśmy dobry mecz. Pokazaliśmy dobrą energię, nieźle zaprezentowaliśmy się w przyjęciu i obronie. Podbijaliśmy dużo więcej piłek, niż zazwyczaj. To pomogło nam odnieść zwycięstwo. Poza tym świetnie zagrywaliśmy, „Bieniu” w drugim secie wykonał znakomitą pracę i sprawił, że wróciliśmy do gry. Cieszę się, że wygraliśmy z silnym rywalem.

Odebrałeś kolejną w tym sezonie statuetkę MVP.

– To jest też ważne, to jest coś miłego dla każdego zawodnika. Ale ja o tym nie myślę. Bardziej skupiam się na tym, że mamy niewiele czasu, żeby się zregenerować do następnego meczu z Zenitem Kazań.

A propos czwartkowego meczu – takie zwycięstwo może dobrze nastroić zespół.

– Musimy myśleć pozytywnie. Nie ma czasu na negatywne spostrzeżenia. W czwartek w meczu z Zenitem musimy dać z siebie wszystko i zobaczymy… Mamy bardzo silnego rywala, więc trzeba dać z siebie sto procent możliwości.

źródło: PGE Skra Bełchatów - informacja prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę