Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dusan Petković oficjalnie żegna się z Warszawą

Dusan Petković oficjalnie żegna się z Warszawą

fot. skra.pl

Dusan Petković odchodzi z Projektu Warszawa po sezonie 2021/22. Serbski atakujący dołączył do stołecznego zespołu przed rozpoczęciem zeszłorocznych rozgrywek i zdobył w warszawskich barwach 381 punktów w PlusLidze oraz reprezentował drużynę w europejskich pucharach.

Dusan Petković dołączył do Projektu Warszawa w sezonie 2021/2022 po dwóch latach spędzonych w PGE Skrze Bełchatów. Wcześniej reprezentował barwy takich klubów jak m.in. Argos Volley Sora, AS Cannes VB czy Crvena Zvezda Belgrad. W tym roku został powołany do szerokiej reprezentacji Serbii.W barwach stołecznego zespołu rozegrał w tym sezonie 90 setów w PlusLidze, zdobywając przy tym 381 punktów, z czego aż 333 atakiem.

Zgodnie z informacjami włoskich mediów Petković kolejny sezon ma spędzić we Włoszech. Według Gian Luca Pasiniego Serb wzmocni atak zespołu z Padovy.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigi na sezon 2022/2023

źródło: projektwarszawa.waw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę