Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Dusan Petković: Koncentracja i wytrwałość muszą być naszymi wartościami

Dusan Petković: Koncentracja i wytrwałość muszą być naszymi wartościami

fot. Klaudia Piwowarczyk

Dusan Petković to serbski siatkarz, grający na pozycji atakującego, który sezon 2022/2023 zagra w barwach Kioene Padova. Zawodnik dopiero dołączył do swojej obecnej drużyny, a z dobrej strony pokazał się w treningach z klubem Vero Volley Monza.

Serbski zawodnik – Dustan Petković, kilka dni temu dołączył do trenującego klubu Kioene Padova, w którym ma rozegrać nadchodzący sezon. – Przyjechałem niedawno, ale intensywność, z jaką natychmiast zaczęliśmy pracować, jest bardzo wysoka – powiedział Petković.– Grupa jest młoda, więc musimy rosnąć z dnia na dzień – dodał atakujący. Siatkarz podkreślił, że drużyna musi grać razem i dawać z siebie wszystko w każdym spotkaniu, bo dopiero wtedy przyjdą odpowiednie wyniki. – Koncentracja i wytrwałość muszą być naszymi wartościami – zaznaczył siatkarz.

Serb wziął udział w spotkaniu sparingowym z zespołem Vero Volley Monza, podczas którego pokazał się z bardzo dobrej strony.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę