Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Doświadczony środkowy nadal w Stali Nysa

Doświadczony środkowy nadal w Stali Nysa

fot. Klaudia Piwowarczyk

Maciej Zajder zostaje w Stali Nysa. Dla 32 – letniego środkowego będzie to trzeci sezon spędzony w żółto – niebieskich barwach. Wcześniej klub potwierdził, że duet trenerski również pozostaje na pokładzie. 

Nadchodzący sezon będzie trzecim, który środkowy spędzi w Nysie. Maciej Zajder trafił do Stali Nysa przed srebrnym sezonem 2018/2019 z zespołu Aluron Virtu Warta Zawiercie. Łącznie dla Stali Nysa rozegrał 163 sety w 46 spotkaniach. Urodzony w Łasku siatkarz w trakcie dwóch sezonów zdobył 307 punktów, z czego 99 blokiem, 164 atakiem oraz 44 asy serwisowe.Nyską Stal nadal będzie prowadził trenerski duet: Krzysztof Stelmach oraz Wojciech Janas. Z klubem pożegnał się natomiast inny środkowy: Jarosław Mucha.

MACIEJ ZAJDER
Data urodzenia: 31.01.1988 r.
Pozycja: Środkowy
Wzrost: 202 cm
Zasięg w ataku: 345 cm
Zasięg w bloku: 330 cm

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyzn

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę