Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Doświadczony przyjmujący zasilił Cuprum Lubin

Doświadczony przyjmujący zasilił Cuprum Lubin

fot. Klaudia Piwowarczyk

Marcin Waliński wzmocni przyjęcie Cuprum Lubin w zbliżającym się sezonie. Jest to już trzeci przyjmujący, obok Wojciecha Ferensa i Kamila Maruszczyka, który zagra w miedziowych barwach.

Marcin Waliński na boiskach PlusLigi spędził już 12 sezonów, grając w wielu klubach, m.in. Delekcie Bydgoszcz, Indykpolu AZS Olsztyn czy Aluronie Virtu Warta Zawiercie. W minionym sezonie reprezentował barwy Ślepska Malow Suwałki, z którym awansował do fazy play-off i ostatecznie zakończył sezon na 7. pozycji w tabeli.Wywalczył łącznie 269 punktów i został trzecim najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie. Marcin Waliński mierzy 196 cm, a jego zasięg w ataku wynosi 340 centymetrów. O miejsce na parkiecie będzie walczył z Wojciechem Ferensem i Kamilem Maruszczykiem, czyli dwoma przyjmującymi, którzy pozostali na kolejny sezon w lubińskim klubie.

Przypomnijmy, że Waliński nie jest pierwszym nowym zawodnikiem w szeregach miedziowych. Wcześniej do Cuprum przeniósł się Przemysław Stępień, który ostatnio grał w Indykpolu AZS Olsztyn. Poza tym do zmian doszło na ławce trenerskiej lubińskiej ekipy, bowiem jej pierwszym trenerem został Paweł Rusek.

Zobacz również
Karuzela transferowa PlusLigi na sezon 2021/2022

źródło: inf. prasowa, ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-06-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę