Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Doświadczona przyjmująca w mieleckiej Stali

Doświadczona przyjmująca w mieleckiej Stali

Kolejną siatkarką, która wzmocni pierwszoligowy zespół Stali Mielec w kolejnym sezonie, będzie Katarzyna Bryda. 30-letnia przyjmująca ma za sobą występy w ekstraklasie w Budowlanych Łódź, ŁKS-ie Commercecon Łódź, grała również w lidze niemieckiej, a ostatni sezon spędziła w SAN-Pajdzie Jarosław. To piąta nowa zawodniczka, której pozyskanie ogłosił klub z Mielca.

Stal Mielec ma wyraźną ochotę by odegrać w przyszłym sezonie większą rolę w rozgrywkach I ligi kobiet. Służyć temu mają wzmocnienia, a pozyskanie doświadczonych zawodniczek ma pomóc w osiągnięciu celu.Wcześniej informowaliśmy, że do sztabu szkoleniowego Stali dołączył trener Michał Betleja. Wraz z nim do Mielca przeniesie się z SAN-Pajdy Jarosław środkowa Paulina Stroiwąs. Stal poinformowała również o pozyskaniu z PWSZ Tarnów atakującej Marty Dudy i libero Olgi Samul, nową zawodniczką będzie również Łucja Laskowska z Karpat Krosno.

Piątą nową siatkarką w ekipie Stali jest Katarzyna Bryda, która ostatni sezon podobnie jak Stroiwąs i trener Betleja kończyła w SAN-Pajdzie Jarosław. 30-letnia przyjmująca jest absolwentką SMS PZPS Sosnowiec, po szkole spędziła cztery sezony w ekstraklasowym zespole Budowlanych Łódź. Potem grała w I lidze w Sparcie Warszawa i Budowlanych Toruń, skąd trafiła do innej łódzkiej drużyny – ŁKS Commercecon. Wraz z ŁKS-em wywalczyła awans do ekstraklasy i w kolejnym sezonie zajęła 6. miejsce.

Katarzyna Bryda grała także w Bundeslidze w barwach VfB Suhl a także w pierwszoligowym MKS-ie Dąbrowa Górnicza, skąd przeniosła się do Jarosławia.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobiet

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2020-05-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę