Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Dominikana pojedzie na MŚ z Bethanią de la Cruz w składzie

Dominikana pojedzie na MŚ z Bethanią de la Cruz w składzie

fot. FIVB

Trener Markos Kwiek przedstawił skład reprezentacji Dominikany na zbliżające się mistrzostwa świata. Wśród 14 powołanych zawodniczek znalazła się również Bethania de la Cruz, której zabrakło w rozgrywkach Ligi Narodów. Dominikana będzie jednym z rywali biało-czerwonych w pierwszej fazie turnieju.

Wśród powołanych zawodniczek na mistrzostwa świata przez trenera Markosa Kwieka znalazły się wszystkie najważniejsze siatkarki Dominikany, które stanowiły o jej sile w ostatnich latach. W składzie jest również Bethania de la Cruz, której zabrakło w rozgrywkach Ligi Narodów w tym sezonie.Siatkarki Dominikany zagrają w mistrzostwach świata w grupie B razem z Koreą Południową, Chorwacją, Turcją, Tajlandią i reprezentacją Polski. W ostatnich tygodniach podopieczne trenera Markosa Kwieka w przeciwieństwie do swoich rywali wzięła udział w dwóch ważnych turniejach na poziomie regionalnym. Zarówno w Pan-American Cup jak i w w NORCECA Final Six Cup siatkarki z Karaibów okazały się najlepsze.

Skład reprezentacji Dominikany na mistrzostwa świata siatkarek:

rozgrywające: Niverka Marte, Yaneris Rodriguez
atakująca: Gaila Gonzalez
środkowe: Jineiry Martinez, Geraldine Gonzalez, Angelica Hinojosa, Candida Arias
przyjmująca: Brayelin Martinez, Yonkaira Pena, Bethania de la Cruz, Madeline Guillen, Larysmer Martinez
libero: Brenda Castillo, Camil Dominguez

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę