Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dominik Kwapisiewicz: Wynik, na tym etapie przygotowań, jest sprawą drugorzędną

Dominik Kwapisiewicz: Wynik, na tym etapie przygotowań, jest sprawą drugorzędną

fot. slepsksuwalki.pl

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozpoczynają kolejny etap przygotowań do sezonu 2022/2023. Mowa o sparingach i turniejach z udziałem klubów PlusLigi oraz Tauron 1. Ligi, które dostarczą sztabowi szkoleniowemu biało-niebieskich cenny materiał analityczny i pozwolą optymalnie przygotować zespół do rozgrywek.

W najbliższy piątek i sobotę (19-20 września) podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza dwukrotnie podejmą pierwszoligowy BAS Białystok. Białostoczanie powrócili na zaplecze PlusLigi po zwycięstwie w turnieju finałowym 2. ligi, w którym pokonali m.in. Anioły Toruń, MKST Astra Nowa Sól i CHKS Arkę Chełm.Oba sparingi w Hali Sportowo-Widowiskowej Suwałki Arena będą miały charakter zamknięty.

– Mecze kontrolne z BAS-em Białystok są efektem współpracy obu drużyn. Trenerem świeżo upieczonego pierwszoligowca jest Krzysztof Andrzejewski, który przez wiele lat reprezentował biało-niebieskie barwy. W dniach 19-20 sierpnia zaplanowaliśmy dwie gry kontrolne, które będą miały odmienny charakter. W piątek zagramy na dwóch boiskach, aby obie szóstki były cały czas w grze i „łapały” jak najwięcej tlenu. W sobotę natomiast skupimy się na rytmie typowo meczowym, z rotacjami w składzie. Wynik, na tym etapie przygotowań, jest sprawą drugorzędną, ale wychodząc na boisko zawsze walczy się o zwycięstwo – mówi Dominik Kwapisiewicz, szkoleniowiec Ślepska Malow Suwałki.

Plan sparingowy Ślepska Malow Suwałki przed sezonem 2022/2023:

– 19-20 sierpnia 2022r. – sparingi z BAS-em Białystok (w Suwałkach),
– 25-26 sierpnia 2022r. – sparingi z Projektem Warszawa (w Warszawie),
– 08-09 września 2022r. – udział w Turnieju Partnerskim organizowanym przez Cerrad Enea Czarnych Radom (w Radomiu i Kozienicach)
– 15-16 września 2022r. – udział w XIII Memoriał Józefa Gajewskiego (w Suwałkach),
– 23-24 września 2022r. – udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego (w Nowym Dworze Mazowieckim).

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę