Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Dominik Jaglarski: Z Visłą znamy się jak łyse konie

Dominik Jaglarski: Z Visłą znamy się jak łyse konie

fot. Katarzyna Pluszyńska - tauron1liga.pl

– Mam nadzieję, że bielska lokomotywa się rozkręca i że będziemy grali tak dobrze jak na początku i w połowie sezonu. Jednak spodziewamy się bardzo ciężkiego spotkania. Liczę, że osiągniemy w nim pozytywny wynik – powiedział przed półfinałową batalią z Visłą libero BBTS-u Dominik Jaglarski.

W niedzielę Visła Bydgoszcz rozegra pierwsze półfinałowe starcie z BBTS-em Bielsko-Biała. Obie drużyny mają spore ambicje w tym sezonie, mierzą bowiem w awans do PlusLigi. Pewne jest, że po fazie półfinałowej jedna z nich będzie musiała pożegnać się z marzeniami o grze w elicie w przyszłym sezonie. – Spodziewamy się bardzo trudnego meczu. Z Visłą graliśmy już w tym sezonie cztery razy – dwa razy w lidze i dwa w Pucharze Polski. Trzy z czterech spotkań kończyły się tie-breakami. Ciężko powiedzieć, czego możemy się spodziewać. W Bydgoszczy jest trudny teren, ale hala nam sprzyja, bo trenujemy też w dużym obiekcie, co dla drużyn trenujących w małych halach jest problemem – przyznał drugi szkoleniowiec drużyny z Bielska-Białej Daniel Wolny.Fazę zasadniczą obie drużyny zakończyły na sąsiednich miejscach w tabeli. W finale Pucharu Polski TAURON 1. Ligi górą byli bielszczanie, ale poprzednie wyniki nie mają już znaczenia. Niemniej jednak kluczowe znaczenie może mieć to czy któremuś z zespołów uda się zaskoczyć przeciwnika. – Znamy się z Visłą praktycznie na wylot. Wiemy jaka jest to drużyna, ale ona zna też nas doskonale. Zagraliśmy kilka spotkań ze sobą. Można więc powiedzieć, że znamy się jak łyse konie – stwierdził Dominik Jaglarski, libero BBTS-u.

Bielszczanie mieli słabszą końcówkę rundy zasadniczej, ale przez rundę ćwierćfinałową przeszli bardzo pewnie. W dwóch meczach odprawili z kwitkiem Polski Cukier Avię Świdnik. Liczą, że ich forma z dnia na dzień będzie szła w górę. – Sądzę, że jesteśmy w o wiele lepszej formie niż pod koniec fazy zasadniczej, kiedy przegraliśmy dwa spotkania z rzędu z AGH i Norwidem. Mam nadzieję, że bielska lokomotywa się rozkręca i że będziemy grali tak dobrze jak na początku i w połowie sezonu. Jednak spodziewamy się bardzo ciężkiego spotkania. Liczę, że osiągniemy w nim pozytywny rezultat  – zakończył Dominik Jaglarski.

źródło: BBTS Bielsko-Biała - YouTube, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę