Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dominik Fabianowicz: Musimy skupić się na swojej grze

Dominik Fabianowicz: Musimy skupić się na swojej grze

fot. Michał Szymański

– Nastroje przed mecze z drużyną z Bielska-Białej są bojowe. Wiemy, że w ekipie naszych rywalek grają dobrze zawodniczki. Pomimo tego musimy skupić się na swojej grze. to co prezentujemy  na treningach chcemy przełożyć na najbliższy mecz – powiedział Dominik Fabianowicz statystyk Uni Opole.

Drużyna Uni Opole zajmuje niskie dziesiąte miejsce w lidze, po dobrym starcie zanotowała seść porażek z rzędu. Do tej pory wygrała zaledwie dwa mecze, ma na swoim koncie siedem punktów, tyle samo co jedenasta Radomka Radom. Najbliższym rywalem opolanek będzie BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Pomimo złej passy jaka towarzyszy opolankom nastroje w ekipie są bojowe. – Nastroje w naszej drużynie są bojowe, chcemy wyjść i zagrać tak jak potrafimy najlepiej. Zrobimy wszystko i dołożymy wszelkich starań abyśmy wygrali to spotkanie. Drużyna z Bielska-Białej gra dobrą siatkówkę, szczególnie może podobać się jej gra w obronie. Podbijają bardzo dużo piłek i mają wiele możliwości gry w kontrataku, wykorzystują swoje szanse w kontratakach. Warto zwrócić uwagę na środkowe tego zespołu Paulinę Majkowską, oraz Dominikę Pierzchałę. BKS ma bardzo dobre zawodniczki grające na tej pozycji. Chcąc myśleć o zwycięstwie musimy zagrać swoją dobrą siatkówkę, którą prezentujemy na treningach, przede wszystkim musimy skupić się na swojej grze – powiedział Dominik Fabianowicz statystyk Uni Opole.W podobnym tonie wypowiedziała się libero opolanek. – Na pewno nie jest nam łatwo, jest nam ciężko, musimy ciężko trenować, aby zdobyć kolejne punkty. Zamierzamy wygrać najbliższy mecz i kilka następnych spotkań. Jestem pewna, że nasz kryzys dobiegnie końca. Moim zdaniem W BKS-ie Paulina Damaske jest bardzo dobrą zawodniczką. Na pewno będziemy walczyły o każdą piłkę – dodała Adriana Adamek.

Drugi trener opolanek widzi szanse swojej drużyny na przełamanie złej passy. Podstawą do tego jest ciężka praca jaką wykonał zespół. – Pracowaliśmy bardzo ciężko podczas przerwy świąteczno-noworocznej, musimy zagrać na swoim odpowiednim poziomie. Uważam, że nasze przygotowania idą w bardzo dobrym kierunku. Nasze rywalki mają młody i ofensywny zespół, który gra z pasją walcząc o każdą piłkę. Pomimo tego uważam, że możemy zniwelować mocne strony naszych rywalek. Moja ulubioną siatkarką w ekipie BKS-u jest Dominkka Sobiczewska, z którą pracowałem w Opolu dwa lata temu. Lubię jej sposób gry. Poza tym podoba mi się styl gry Pauliny Damaske, która jest najbardziej ofensywną zawodniczką w lidze. Powinniśmy zobaczyć dobry mecz, ofensywny z mocnymi atakami – zakończył Akis Efstathopoulos.

źródło: facebook -Uni Opole

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę