Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dominik Depowski: Czeka nas ciężki mecz w Katowicach

Dominik Depowski: Czeka nas ciężki mecz w Katowicach

fot. Klaudia Piwowarczyk

Trzecia drużyna tabeli Aluron CMC Warta Zawiercie w najbliższą niedzielę zmierzy się w stolicy Górnego Śląska z tamtejszym GKS-em. – Dla nas nie będzie to łatwy mecz, spodziewamy się zaciętego spotkania – powiedział przyjmujący zawiercian Dominik Depowski.

Zawiercianie zajmują wysokie trzecie miejsce w ligowej tabeli, mają 33 punkty, tyle samo co trzecia Skra. Katowiczanie z 14 punktami są na dziewiątym miejscu. W ostatniej ligowej potyczce po zaciętym boju przegrali z Resovią.GKS Katowice dobrze prezentuje się w lidze, gra na dobrym poziomie, walczy jak równy z równym z klubami z górnej części tabeli w związku z czym czeka nas ciężki pojedynek. Zawodnicy bardzo dobrze się ze sobą dogadują, przekładają to na grę, grają bardzo dobrze. Trudno przewidzieć, w jakim składzie wystąpi GKS Katowice. Pomimo że w Rzeszowie zagrali osłabieni, mogli wywieźć jeden punkt, mogli też wygrać cały mecz. Będziemy się szykowali na ten skład, którym nasi najbliżsi rywale grali w Rzeszowie i na tych zawodnikach się skupimy – powiedział Dominik Depowski.

źródło: Aluron Virtu CMC Zawiercie- facebook

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę