Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dominik Depowski: Będziemy mieć młody, ale ambitny i waleczny zespół

Dominik Depowski: Będziemy mieć młody, ale ambitny i waleczny zespół

fot. Ślepsk Malow Suwałki

– Na Suwalszczyźnie mnie jeszcze nie było, więc będę miał okazję i przyjemność tutaj trenować i grać. Pojawiła się dość solidna, konkretna oferta z Suwałk od prezesa Winnika. Długo się nie zastanawiałem. Nie ukrywam, że duży był wpływ trenera Kwapisiewicza na moją decyzję. Szybko podpisałem umowę – skomentował swój transfer do Ślepska Malow Suwałki Dominik Depowski. 

Przyjmujący widzi spore atuty w budowanym na nowy sezon zespole Ślepska. – Cieszę się, że dołączam do zespołu. Uważam, że będzie to zespół młody, ale zarazem ambitny i waleczny. Jeżeli dobrze to poukładamy i dobrze dogramy sprawy treningowo-taktyczne, to będziemy mocną drużyną i trudno będzie z nami wygrać.Siatkarz nie ukrywa, że widzi suwalską halę jako jeden z elementów, który ma dawać przewagę jego nowemu zespołowi. – Mam nadzieję, że hala będzie naszym atutem i że będziemy na niej dominować, a publiczność będzie nas wspierać. 

źródło: inf. własna, Ślepsk Suwałki - Twitter

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę