Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Dobry sezon Michała Podgórzaka w USA

Dobry sezon Michała Podgórzaka w USA

fot. golimestonesaints.com

Sezon ligowy dobiegł już końca nie tylko w ligach europejskich. Ostatnie spotkania zostały również rozegrane w lidze uniwersyteckiej w USA, gdzie bardzo dobrze spisał się były zawodnik KPS-u Siedlce Michał Podgórzak.

Michał Podgórzak, były siatkarz KPS-u Siedlce, przeniósł się w 2018 roku do Stanów Zjednoczonych, gdzie w lidze uniwersyteckiej broni barw Limestone College. Jego zespół co prawda nie spisał się w minionym już sezonie najlepiej, ale sam zawodnik może być z siebie bardzo zadowolony.Drużyna Limestone College, w nieco zmienionej formule rozgrywek ze względu na pandemię koronawirusa, zanotowała na swoim koncie 12 zwycięstw i 11 porażek. Nie jest to najlepszy wynik, jednak Podgórzak i tak ma powody do zadowolenia. Indywidualnie spisał się bardzo dobrze – w statystykach obronnych zaliczył średnio 3,31 obron na seta. Poprawił tym samym własny rekord o dziesięć setnych.

Libero został również doceniony przez ligowych trenerów. Na zakończenie sezonu odbyło się głosowanie, w którym szkoleniowcy wybierali najlepszych zawodników na każdej pozycji oraz w poszczególnych elementach siatkarskiego rzemiosła. W klasyfikacji libero Michał Podgórzak zajął drugie miejsce, natomiast w głosowaniu na najlepsze przyjęcie był na trzeciej lokacie.

źródło: opr. własne, sportsiedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę