Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Developres zaczął przygotowania w okrojonym składzie

Developres zaczął przygotowania w okrojonym składzie

fot. Michał Szymański

Siatkarki Developresu Bella Dolina Rzeszów wróciły do pracy po międzysezonowej przerwie. Na razie Stephane Antiga ma do dyspozycji zaledwie 5 zawodniczek. Ich liczba ma wzrosnąć po zakończeniu Grand Prix PLS.

Sezon TAURON Ligi w tym roku wystartuje dosyć późno, a wszystko przez mistrzostwa świata. Nic więc dziwnego, że poszczególne zespoły dopiero zaczynają przygotowania. Wśród nich jest Developres Bella Dolina Rzeszów, który ma za sobą testy medyczne i sprawnościowe.We wtorek rano rzeszowianki miały zajęcia na siłowni, a później zajęcia w hali. W środę będą biegać, a po południu trenować w hali. W kolejnych dniach również przewidziane są treningi w hali. Na razie Stephane Antiga ma do dyspozycji zaledwie 5 zawodniczek. Wśród nich są: Jelena Blagojević, Weronika Centka, Daria Przybyła, Magdalena Jurczyk oraz Julia Bińczycka. Po zakończeniu zmagań w plażowym Grand Prix PLS do nich dołączą jeszcze dwie siatkarki, czyli Izabella Rapacz i Katarzyna Bagrowska.

W przygotowaniach reprezentacji swoich krajów uczestniczą czeska atakująca Gabriela Orvosowa oraz Polki: przyjmująca Weronika Szlagowska, środkowa Anna Obiała (Stencel), rozgrywająca Katarzyna Wenerska i libero Aleksandra Szczygłowska. Wszystkie dołączą do klubowych koleżanek pewnie dopiero po mistrzostwach świata, które wspólnie organizują Polska i Holandia. Przed początkiem zmagań ligowych rzeszowianki rozegrają dziesięć sparingów, z których większość odbędzie się w Rzeszowie.

źródło: nowiny24.pl, opr. własne

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2022-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę