Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Developres Rzeszów pożegnał swoją kapitan

Developres Rzeszów pożegnał swoją kapitan

fot. Michał Szymański

Jelena Blagojević przez sześć lat była prawdziwą liderką Developresu Rzeszów. Sezon 2022/2023 rzeszowianki  zakończyły czwartym wicemistrzostwem Polski, a z zespołem z Podkarpacia żegna się serbska przyjmująca. Jej kolejnym kierunkiem ma być liga chińska.

Developres Bella Dolina Rzeszów po raz kolejny musiał zadowolić się jedynie srebrnym medalem TAURON Ligi. W finale rozgrywek rzeszowianki musiały uznać wyższość ŁKS-u Commercecon Łódź. Po sezonie w klubie zajdzie kilka zmian, a chyba największą z nich będzie odejście Jeleny Blagojević.Serbka przez sześć lat spędzonych w barwach rzeszowskiej drużyny zasłużyła na miano legendy tego klubu. Blagojević pełniła rolę kapitan drużyny i wielokrotnie stanowiła o sile swojego zespołu. – Pewnie nie wszystko poszło tak dobrze, bo nie zdobyłam mistrzostwa Polski z Developresem. Ale i tak nic bym nie zmieniła. Każdy sezon był fajnym doświadczeniem, nowym wyzwaniem. Co rok mieliśmy praktycznie nowy zespół, a i tak prawie zawsze kończyłyśmy z medalem. Oczywiście, moim marzeniem były to, żeby sięgnąć tutaj po mistrzostwo – mówiła po ostatnim meczu sezonu Blagojević

Developres Rzeszów, żegnając swoją wieloletnią kapitan przygotował pożegnalny film.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi

źródło: Developres Rzeszów - Youtube

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-05-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę