Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Ogórek: Przez parę dni możemy czuć niedosyt

Dawid Ogórek: Przez parę dni możemy czuć niedosyt

fot. Klaudia Piwowarczyk

Siatkarzom GKS-u Katowice nie udało się awansować do czołowej ósemki PlusLigi. Podopieczni Grzegorza Słabego rundę zasadniczą tuż za fazą play-off, a było to jasne jeszcze przed rozpoczęciem ich spotkania z Czarnymi Radom i na parkiet wybiegli zmiennicy. – Myślę, że była to fajna okazja, żeby się okazać. Dla mnie to był pierwszy pełny mecz rozegrany w PlusLidze i z tego akurat bardzo się cieszę. Osobiście mogłem zrobić kilka rzeczy lepiej. Jeśli chodzi o naszą drugą szóstkę, to zabrakło postawienia kropki nad i – mówił po meczu libero GKS-u, Dawid Ogórek. 

Siatkarze GKS-u w dość eksperymentalnym składzie wygrali dwie pierwsze odsłony spotkania z Cerrad Eneą Czarnymi Radom. Potem jednak rywale zaczęli grać lepiej i najpierw doprowadzili do remisu, a następnie na swoją korzyść rozstrzygnęli decydującą odsłonę. – Myślę, że była to fajna okazja, żeby się okazać. Dla mnie to był pierwszy pełny mecz rozegrany w PlusLidze i z tego akurat bardzo się cieszę. Osobiście mogłem zrobić kilka rzeczy lepiej. Jeśli chodzi o naszą drugą szóstkę, to zabrakło postawienia kropki nad i. Fajnie zagraliśmy w dwóch pierwszych setach, potem w przyjęciu wpadało nam sporo piłek, może to był klucz do sukcesu drużyny z Radomia – ocenił libero katowiczan, Dawid Ogórek.Jego zespół do meczu z Czarnymi przystąpił wiedząc już doskonale, że nie ma szans na play-off, a ostatnie wolne miejsce w czołowej ósemce należy do Ślepska Suwałki. – Nie było to proste, bo odpada się z fazy play-off dwoma czy trzema punktami, czyli tak naprawdę jednym spotkaniem. Jesteśmy profesjonalistami i mamy robić wszystko, co robimy na 100%. Myślę, że w tych pierwszych dwóch setach pokazaliśmy złość i zacięcie, że pomimo tego, że nie wchodzimy do play-off, to będziemy walczyć. Później tego zabrakło – podsumował libero katowickiej ekipy.

GKS pomimo tego, że z rywalizacji w play-off odpadł na ostatniej prostej, to może być zadowolony ze swojej postawy. – Na pewno zostanie niedosyt, bo byliśmy blisko czołowej ósemki, ale na pewno stworzyliśmy świetny zespół, daliśmy sobie i kibicom dużo radości. Przez parę dni możemy czuć niedosyt, ale ten sezon zapamiętamy pozytywne – ocenił Dawid Ogórek.

źródło: GieKSa TV, opr. własne, siatkowka.gkskatowice.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-03-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę