Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dawid Murek nadal trenerem #VolleyWrocław

Dawid Murek nadal trenerem #VolleyWrocław

Nie będzie zmian na ławce trenerskiej #VolleyWrocław. Wciąż jego pierwszym trenerem będzie Dawid Murek, który w połowie minionych rozgrywek przejął stery w dolnośląskiej drużynie po Wojciechu Kurczyńskim.

Przez lata Dawid Murek święcił sukcesy na siatkarskich boiskach. W poprzednim sezonie z boiska przeniósł się już na ławkę trenerską. Znalazł się w sztabie szkoleniowym #VolleyWrocław. W trakcie rozgrywek na stanowisku pierwszego szkoleniowca dolnośląskiej drużyny zastąpił Wojciecha Kurczyńskiego. Pod jego wodzą #Volley’owi nie udało się awansować do play-off TAURON Ligi. Drużyna walczyła o dziewiątą lokatę z Pałacem Bydgoszcz, ale dwie porażki w tie-breaku sprawiły, że sezon zakończyła na dziesiątym miejscu.Mimo tego działacze zadecydowali, że Dawid Murek wciąż będzie trenerem wrocławskiej drużyny. – Bardzo cieszę się, że Dawid będzie mógł w kolejnym sezonie budować zespół od początku zgodnie ze swoim charakterem. Ma wielką charyzmę, której może mu pozazdrościć 90% sportowego świata. Nie tylko w trakcie meczu, ale także podczas treningów jego serce jest wielkie. Bardzo liczymy, że nasz zespół będzie występował co najmniej na takim poziomie jak w ostatnich meczach sezonu poprzedniego z Pałacem czy Radomką. Były to dramatyczne pojedynki, które niestety przegraliśmy, ale jeszcze wszystko przed nami. Myślę, że kolejny sezon będzie lepszy – ocenił Jacek Grabowski, prezes wrocławskiego klubu.

Radości z przedłużenia współpracy z #Volley’em nie ukrywał także sam Murek, dla którego sezon 2021/2022 będzie pierwszym, w którym poprowadzi zespół od początku. – Cieszę się, że będę mógł dalej kontynuować swoją przygodę jako pierwszy trener #VolleyWrocław. Moja córka stawiała pierwsze siatkarskie kroki w seniorskiej siatkówce we Wrocławiu, a ja tutaj będę stawiał swoje pierwsze kroki jako pierwszy trener. Jest to coś fajnego – przyznał Dawid Murek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa TAURON Ligi na sezon 2021/2022

źródło: #VolleyWrocław, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2021-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę