Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dawid Dulski: Będę celował coraz wyżej

Dawid Dulski: Będę celował coraz wyżej

fot. Aluron CMC Warta Zawiercie

Aluron CMC Warta Zawiercie pokonała w sobotnim meczu Barkom Każany Lwów 3:1, a MVP został wybrany Dawid Dulski. To jego pierwsza statuetka w PlusLidze. – Myślę, że dla mnie PlusLiga to był po prostu kolejny krok w karierze. Najpierw były młodzieżowe mistrzostwa Polski, potem I liga, a teraz to. Na pewno będę celował coraz wyżej – zapowiada młody siatkarz zespołu z Zawiercia.

Przede wszystkim gratuluję pierwszej nagrody MVP w PlusLidze!Dawid Dulski:Mój kolejny cel został właśnie spełniony. Cieszę się bardzo z tego powodu.

Stawiałeś sobie go przed sezonem, czy aż tak nie patrzysz na statuetki? W I lidze wyróżnienia zdarzały ci się dość często.

– Myślę, że dla mnie PlusLiga to był po prostu kolejny krok w karierze. Najpierw były młodzieżowe mistrzostwa Polski, potem I liga, a teraz to. Na pewno będę celował coraz wyżej.

Barkom Każany Lwów zaskoczył czymś w trzecim secie? Wszystko układało się bardzo dobrze i nagle wasze gra stanęła.

– U nas siadła trochę atmosfera i nie wyszliśmy na tę partię naładowani tak mocno, jak w poprzednich. Do tego Barkom Każany zaczął strzelać w nas zagrywką i trochę nas tym elementem uszkodzili.

W czwartym secie wróciliście jednak do swojej gry. Przebieg tego meczu był do tego momentu podobny do tego w Bielsku-Białej, ale tam odbudowaliśmy się dopiero w tie-breaku. Tu udało się to wcześniej. Czy to efekt tamtego doświadczenia?

– Myślę, że tamto spotkanie mogło mieć wpływ, bo wiedzieliśmy, jak podnieść się ze złego momentu, gdy grasz z zespołem z dolnej części tabeli. One potrafią zaskoczyć, gdy przegrywają. Cieszę się, że skończyliśmy to starcie w czterech setach.

Powiedz na koniec – jakie to uczucie, wychodzić przed waszymi kibicami w szóstce i słyszeć, jak wykrzykują twoje nazwisko?

– Doświadczenie nie do przeżycia. Atmosfera w naszej hali jest niesamowita. Ten doping sprawia, że można się bawić grą.

Rozmawiał Michał Kwietko-Bębnowski, Biuro Prasowe Aluron CMC Warta Zawiercie

źródło: aluroncmc.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2023-03-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2023 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę