Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > David Fiel przeniesie się do Brazylii?

David Fiel przeniesie się do Brazylii?

fot. fivb-org

Włodarze Minas Tênis Clube po rozstaniu z Maurício Souzą wciąż poszukują nowego zawodnika na środek siatki. Na ich celowniku znalazł się kubański siatkarz David Fiel, który rozpoczął sezon w barwach Paris Volley. Według doniesień prasowych środkowy jest w trakcie załatwiania formalności, które pozwolą mu na wyjazd do Brazylii i zmianę barw klubowych.

Davida Fiela polscy kibica pamiętają chociażby z gry dla PGE Skry Bełchatów w sezonie 2018/2019. Po roku spędzonym w bełchatowskim klubie Kubańczyk przeniósł się do francuskiego Tourcoing Lille Métropole, a następnie przez rok reprezentował niemiecki VfB Friedrichshafen.Sezon 2021/2022 Fiel rozpoczął we francuskim Paris Volley, który aktualnie plasuje się na 6. miejscu w tabeli. Z kolei potencjalny nowy klub Kubańczyka to lider brazylijskiej ekstraklasy, który do tej pory nie poniósł żadnej porażki.

źródło: inf. własna, ivolleymagazine.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności, ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2022-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2022 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę